tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: File
fa: فایل

en: File path
fa: مسیر فایل

en: None
fa: هیچ

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Create
fa: ایجاد

en: All
fa: همه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Close
fa: بستن

en: MB
fa: مگابایت

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: Limited
fa: محدود

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با فاصله یا کاما از هم جدا کنید و نقطه ابتدای آنها را ننویسید.

en: Allowed number of values
fa: تعداد مقادیر مجاز
