tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: All
si: සියල්ල

en: Unlimited
si: අනන්තයි
