tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: Upload
sl: Nalaganje

en: All
sl: Vsi

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Close
sl: Zapri

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: File directory
sl: Mapa
