tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Unlimited
sq: Pa limit
