tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: File
sv: Fil

en: File path
sv: Filsökväg

en: None
sv: Ingen

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Create
sv: Skapa

en: All
sv: Alla

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: GB
sv: Storbritanien

en: Close
sv: Stäng

en: File browser settings
sv: Filhanterarens inställningar

en: Folder
sv: Mapp

en: Browse
sv: Bläddra

en: File Browser
sv: Filhanterare

en: Unit
sv: Enhet

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: KB
sv: kB

en: File directory
sv: Filkatalog

en: Limited
sv: Begränsad

en: Maximum file size
sv: Största filstorlek

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sv: Separera filändelser med mellanslag eller kommatecken och ta ej med en inledande punkt.

en: Allowed number of values
sv: Tillåtna antal värden
