tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Create
th: สร้าง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Close
th: ปิด

en: Unit
th: หน่วย

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Limited
th: จำกัด

en: Maximum file size
th: ขนาดไฟล์สูงสุด

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Allowed number of values
th: จำนวนได้รับอนุญาต
