tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: File
ur: فائل

en: File path
ur: فائل پاتھ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: MB
ur: میگا بائٹ

en: KB
ur: کلو بائٹ
