tapis_auth (1.4.1-alpha3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Subject
de: Betreff

en: User
de: Benutzer

en: Expiry
de: Ablaufdatum

en: tokens
de: Tokens

en: Service
de: Dienst

en: token
de: Token

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Refresh token
de: Refresh-Token

en: Tenant
de: Mandant
