tapis_auth (1.4.1-alpha3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: User
gl: Usuario/a

en: Tokens
gl: Comodines

en: Token
gl: Símbolos

en: tokens
gl: símbolos

en: Service
gl: Servizo

en: token
gl: símbolo
