tapis_auth (1.4.1-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: User
he: משתמש

en: Token
he: אסימון

en: tokens
he: אסימונים

en: token
he: אסימון
