tapis_auth (1.4.1-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Subject
hi: विषय

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
