tapis_auth (1.4.1-alpha3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: User
sv: Användare

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: tokens
sv: ersättningstecken

en: Service
sv: Tjänst

en: token
sv: ersättningstecken

en: Refresh token
sv: Uppdatera ersättningstecken
