tapis_auth (1.4.1-alpha4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto
