tapis_auth (1.4.1-alpha4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: tokens
eu: tokenak
