tapis_auth (1.4.1-alpha4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: User
lt: Narys

en: Service
lt: Paslauga
