tapis_auth (1.4.1-alpha4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: User
lv: Lietotājs

en: Token
lv: Marķieris
