tapis_auth (1.4.1-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
