tapis_auth (1.4.1-alpha4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Token
oc: Geton (token)
