tapis_auth (1.4.1-alpha4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: User
ro: Utilizator

en: Token
ro: Simbol

en: tokens
ro: token-uri
