tapis_auth (1.4.1-alpha4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: token
vi: thẻ xác thực
