tapis_auth (1.4.1-alpha5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: User
ca: Usuari

en: Expiry
ca: Expiració

en: Tokens
ca: Comodins

en: Service
ca: Servei
