tapis_auth (1.4.1-alpha5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: User
da: Bruger

en: Tokens
da: Symboler

en: Token
da: Symbol

en: tokens
da: symboler
