tapis_auth (1.4.1-alpha5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: User
fi: Käyttäjä

en: Tokens
fi: Merkit

en: Token
fi: Muuttuja

en: tokens
fi: merkit

en: token
fi: merkki
