tapis_auth (1.4.1-alpha5) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Subject
fr: Objet

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Expiry
fr: Date d'expiration

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Token
fr: Jeton (token)

en: tokens
fr: jetons (<em>tokens</em>)

en: Core settings
fr: Paramètres généraux

en: token
fr: jeton (<em>token</em>)

en: Access token
fr: Jeton d'accès
