tapis_auth (1.4.1-alpha5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: User
ja: ユーザー

en: Tokens
ja: トークン

en: Token
ja: トークン

en: tokens
ja: トークン

en: Service
ja: サービス

en: Access token
ja: アクセストークン
