tapis_auth (1.4.1-alpha5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: User
nl: Gebruiker

en: Expiry
nl: Verval

en: tokens
nl: patronen voor vervanging
