tapis_auth (1.4.1-alpha5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: User
sk: Používateľ

en: Tokens
sk: Tokeny

en: tokens
sk: tokeny

en: Service
sk: Služba
