tapis_auth (1.4.1-alpha5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: User
uk: Користувач

en: Expiry
uk: Закінчується

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: tokens
uk: замінники

en: Service
uk: Служба

en: token
uk: замінник

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Enable debug logging
uk: Увімкнути журнал зневадження
