tapis_auth (1.4.1-alpha5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف
