tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Condition
am: ሁኔታ
