tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Refresh
ar: تحديث

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: System
ar: النظام

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Clone
ar: استنساخ

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Condition
ar: شرط

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Failed
ar: فشل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
