tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: System
be: Сістэма

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Condition
be: Умова

en: Running
be: Працуе

en: Apply
be: Ужыць
