tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Refresh
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Submitted
da: Indsendt

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Clone
da: Klon

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Condition
da: Betingelse

en: Queued
da: Sat i kø

en: Changed
da: Ændret

en: Completed
da: Gennemført

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Allocation
da: Allokering

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Webform submission
da: Indsendelse af webformular

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
