tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
