tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Refresh
et: Värskenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Submitted
et: Vastatud

en: System
et: Süsteem

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Jobs
et: Tööd

en: Clone
et: Klooni

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Condition
et: Tingimus

en: Queued
et: Järjekorras

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
