tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: System
hy: Համակարգ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Condition
hy: Վիճակ

en: @label
hy: @label (@column)
