tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Refresh
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: System
ka: სისტემა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Condition
ka: პირობა

en: - All -
ka: - ყველა -
