tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: - All -
mk: - Сите -
