tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: System
mn: Систем
