tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Submitted
ro: Trimis

en: System
ro: Sistem

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Clone
ro: Clonare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Condition
ro: Condiție

en: Queued
ro: Pus în coada de așteptare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Completed
ro: Finalizată

en: Failed
ro: Eșuat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Restart
ro: Reporniți
