tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Submitted
sv: Skickad

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Clone
sv: Klona

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Condition
sv: Villkor

en: Queued
sv: Köad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Completed
sv: Slutförd

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Output
sv: Mata ut

en: Webform submission
sv: Inlägg i Webform

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
