tapis_job (1.4.1-alpha13) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Condition
ml: അവസ്ഥ
