tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Refresh
az: Yenilə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: System
az: Sistem

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
