tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: System
el: Σύστημα

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Queued
el: Σε αναμονή

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Webform submission
el: Υποβολές Webform

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
