tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: System
ne: प्रणाली

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Condition
ne: अवस्था

en: « First
ne: « पहिलो
