tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: System
ug: سېستىما

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
