tapis_job (1.4.1-alpha4) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: System
th: ระบบ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Clone
th: โคลน

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Changed
th: เปลี่ยน
