tapis_job (1.4.1-alpha7) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ
