tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: System
af: Stelsel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
