tapis_job (1.4.1-alpha9) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: System
bg: Система

en: Apply
bg: Търси
